floating indicator next to menu
floating indicator of scroll progress
0%
WebExpo Workshop

Session focus

  • Business & Growth
  • Future of Work
0%
Development
0%
Design
20%
Marketing
100%
Business

Schedule

Nothing scheduled yet...

There are no public workshops scheduled, however, we can notify you when we have a schedule or discuss hosting a workshop in your office. Feel free to get in touch.

Session details

O workshopu

Necítíte se při prezentacích jistě? Nedaří se vám vždy přesvědčit publikum o navrhované změně nebo mu vysvětlit, v čem spočívají benefity vašeho produktu? Naučte se důležité obchodní a prezentační dovednosti, díky kterým si prezentace začnete užívat.

Na workshopu se naučíte několik technik, jak přitáhnout pozornost publika k důležitým informacím. Osvojíte si umění energetického prezentování a dáte navždy sbohem monotónnímu hlasu. A že býváte u prezentování nervózní? Na workshopu se naučíte, jak se svému strachu postavit a co na něj spolehlivě funguje.

Co se účastníci workshopu naučí?

  • Příprava prezentace: rychle, strukturovaně, sexy
  • Upoutání publika a práce s jeho pozorností
  • Řeč těla (postoj, pohyby) a užívání hlasu (pauzy, důrazy)
  • Jak zvládnout nervozitu a trému, tipy na sebevědomé prezentování
  • Praktická cvičení: prezentace a okamžitá zpětná vazba

Pro koho je workshop určený?

Pro kohokoliv, kdo prezentuje, ať už v rámci firmy, u klientů nebo na konferenci.

Jaké jsou požadavky na účastníky?

Připravte si prezentaci ze své praxe, kterou jste už v minulosti prezentovali. Ideální je pitch produktu, služby, firmy, elevator pitch apod. Délka do 3 minut.

Meet your presenter

Ondřej Staněk

Konzultant a lektor

Connect with Ondřej

Konzultant a lektor prezentačních dovedností, prezentačního designu a komunikace. Specializuje se na tvorbu designových prezentací, vede školení na téma veřejného projevu a poskytuje své konzultační služby řečníkům vystupujícím na konferencích. Působí jako expertní konzultant pro startupové inkubátory a přednáší rétoriku a moderní prezentační dovednosti na Vysoké škole chemicko-technologické.

This Site Uses Cookies

For processing purposes, your consent is required, which you express by selecting "Allow all." You can also customise your settings.